Пропонуємо купити паркет дуб та паркет ясен високої якості. Виробник паркет Рівне

Паркет являє собою якісне, екологічно чисте і довговічне покриття підлоги, яке складається з планок суцільного масивного дерева. Що обумовлює основні переваги паркету над паркетною дошкою і ламінатом. Сировиною для виготовлення паркету служить добірна деревина цінних листяних порід дуба та ясена. Наше виробниче підприємство “Паркет” пронує купити якісний паркет Рівне: дуб та ясен.

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ДУБОВИЙ ПАРКЕТ

Найбільш класичним варіантом підлогового покриття є паркет із дуба. Така підлога цінується за надійні експлуатаційні характеристики, так як деревина дуба має достатній рівень твердості і стійкості до впливу вологи. Дубовий паркет має гарну текстуру і широкий набір відтінків коричневого кольору.

Виробниче підприємство «Паркет» пропонує дубовий паркет, який зможе задовольнити потреби найвимогливішого споживача. Ціна паркету визначається залежно від його сортності. У нас Ви зможете придбати паркет таких сортів:

Паркет Дуб Радіал. Елітний паркет, технологія виробництва якого, передбачає тільки радіальний розпил деревини найвищої якості. Що дозволяє виготовити паркетні планки, текстура яких практично рівна, місцями пожвавлюється серцеподібними променями. Колірна гамма дубового паркету сорту Радіал – однотонна. Немає сучків, заболоні і інших вад деревини.

Паркет Дуб Селект. Паркет, при виробництві якого використовується як технологія радіального, так і тангенціального розпилу деревини найвищої якості. Внаслідок цього, виготовляються паркетні планки з натуральною текстурою. Колірна гамма дубового паркету сорту Селект – рівна і однотонна. Немає сучків, заболоні і інших вад деревини.

Паркет Дуб Натур. Паркет, при виробництві якого використовується як технологія радіального, так і тангенціального розпилу деревини. Передає м’яке різноманіття відтінків і текстури натурального дуба. Дубовий паркет цього сортування надає затишок і теплоту будь-якому приміщенню. На планках можуть бути зрощені, здорові сучки до 3 мм. Ні заболоні, червоточини та інших вад деревини.

Паркет Дуб Рустікал. Паркет, при виробництві якого використовується як технологія радіального, так і тангенціального розпилу деревини. На планках паркету цього сорту спостерігається природний малюнок волокон деревини з вираженою зміною відтінків, заболонь підкреслює природну красу дерева. На планках можуть бути зрощені, здорові сучки до 10 мм, заболонь. Немає шорсткості, червоточини та інших вад деревини.

Паркет Дуб Кантрі. Паркет змішаної технології розпилу деревини. На планках паркету цього сорту спостерігається природний малюнок волокон деревини з вираженою зміною відтінків. На планках можуть бути властиві даному сортуванню сучки, колірний білок і заболонь. Ні червоточини, гнилі, опіків і інших вад деревини.

ПРОПОНУЄМО КУПИТИ ПАРКЕТ З ЯСЕНА

Паркет з ясена так само є стабільним дерев’яним покриттям , ідеально відповідним для житла. Текстура волокон деревини ясена добре виглядає у великих приміщеннях, надає Вашому дому незабутню атмосферу затишку , красивий і незвичайний інтер’єр .

Оскільки ціна паркету з ясена визначається виходячи з характеристик деревини, ми пропонуємо купити пакет таких сортів:

Паркет Ясень Радиал. Елітний паркет, технологія виробництва, якого передбачає тільки радіальний розпил деревини найвищої якості. Володіє однорідною світлою кольоровою гамою без перепадів відтінків. Текстура паркету з ясена сорту Радіал – пряма і хвиляста. Немає сучків, заболоні і інших вад деревини.

Паркет Ясень Селект Світлий. Паркет, при виробництві якого використовується як технологія радіального, так і тангенціального розпилу деревини найвищої якості. Внаслідок цього, виготовляються паркетні планки з прямою і хвилястою текстурою волокон. Колірна гамма паркету цього сорту – однорідно світла. Немає сучків , заболоні і інших вад деревини.

Паркет Ясень Селект Димчастий. Паркет , при виробництві якого використовується як технологія радіального , так і тангенціального розпилу деревини найвищої якості. Внаслідок цього , виготовляються паркетні планки з прямою і хвилястою текстурою волокон. Колірна гамма паркету цього сорту – однорідно темна , немає сучків , заболоні і інших вад деревини.

Паркет Ясень Селект Строкатий . Паркет , при виробництві якого використовується як технологія радіального, так і тангенціального розпилу деревини найвищої якості. Внаслідок цього, виготовляються паркетні планки з прямою і хвилястою текстурою волокон. Колірна гамма паркету цього сорту – неоднорідна. Немає сучків , заболоні і інших вад деревини.

Паркет Ясень Натур. Паркет, при виробництві якого використовується як технологія радіального, так і тангенціального розпилу деревини. Передає м’яке різноманіття відтінків і текстури натурального ясеня. Паркет з ясена цієї сортування візуально розширює приміщення . На планках можуть бути зрощені, здорові сучки до 3 мм. Немає  заболоні , червоточини та інших вад деревини.

ЦІНА НА ПАРКЕТ

Ціна на паркет визначається в залежність від якості деревини, з якої він виготовлений і може знижуватися у випадку покупки клієнтом великої партії продукції або співробітництва на довгострокових засадах.

СПІВПРАЦЯ З МАЙСТРАМИ УКЛАДАННЯ ПАРКЕТУ

З метою підвищення комфортності клієнтів ми співпрацюємо з кращими фахівцями з укладання паркету в містах: Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Київ, Харків, Полтава, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса та Сімферополь .

ПОШУК В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Ключові слова, за якими нас можна знайти в пошукових системах мережі Інтернет: паркет, паркет дубовий, паркет з дуба, паркет з ясеня, паркет ціна, штучний паркет, паркет Рівне, паркет Луцьк, паркет Львів, паркет Тернопіль, паркет Хмельницький, паркет Житомир, паркет Вінниця, паркет Київ, паркет Харків, паркет Полтава, паркет Донецьк, паркет Дніпропетровськ, паркет Запоріжжя, паркет Одеса, паркет Сімферополь.