Укладання паркету є досить багатоетапним та складним технологічним процесом. Як же проходить цей процес і які його основні особливості?

 

 

 

Сьогодні, відвідуючи масові спортивні заходи, досить часто можна побачити паркет в  якості підлогового покриття спортзалу. Які ж особливості підбору та укладання паркету для спортивних арен?

 

 

 

Паркет - одне з найвідоміших, найбільш затребуваних і надійних підлогових покриттів. І перед його покупкою провідні фахівці радять дізнатися якомога більше про його властивості та характеристики. Зважаючи на це,  ми вважаємо що багатьом буде цікаво знати і те, як паркет виробляється.

 

Паркет являє собою універсальне покриттям для підлоги, характеризується високим рівнем зносостійкості, не прогинається під важкими меблями і зберігає благородний колір протягом тривалого часу. Переваги паркету вигідно відрізняють його від інших покриттів: килимів, ламінату та лінолеуму.

Зрозуміло, ніхто не застрахований від появи різних плям на паркетному покритті, але кожен повинен знати, як від них можна позбутися, поки вони не стали «декоративною частиною» вашого паркету.

Паркет з'явився в Європі XIII століття, і зберігає актуальність донині. Незважаючи на багатовікову історію і надзвичайну популярність, багато людей до цього часу мають про нього туманне уявлення. Так що ж таке "паркет"?

 

масивний

плінтус

з дуба та ясена

 

телефон паркет ровно+ 38 (067) 363 03 68

телефон паркет ровно+ 38 (093) 512 93 87

телефон паркет ровно+ 38 (098) 320 84 85

обратный звонок - паркет ровно

 

телефон паркет ровно  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.